Catering co to takiego ?

Catering czyli inaczej dieta pudełkowa

staje się coraz bardziej popularnym tematem. Trudno się dziwić, kiedy człowiek stając się coraz bardziej świadomym dochodzi do wniosku, że chcąc żyć zdrowo musi zapewniać sobie zbilansowane posiłki o odpowiednim składzie kaloryce. Ciężko dokonać tego bez chociażby podstawowej wiedzy na temat żywienia, a nawet mając odpowiednią wiedzę po prostu brak nam czasu na przygotowanie codziennego menu.
Zgłębiając sposoby na schudnięcie, przemierzając zaułki internetu i czytając wymogi, wady i zalety setnej już diety, możemy dojść do wniosku, że żadna nie jest dobra. Jest to nieraz pierwszy krok do sukcesu – zrozumienie, że nie ma cudownego rozwiązania. Rozwiązaniem jest ujemny bilans kaloryczny i zbilansowane posiłki.

To coś, co relatywnie ciężko jest osiągnąć własnymi rękoma.

O ile osoby zorientowane i zdeterminowane mogą podołać temu zajęciu o tyle osoby zielone w temacie i o słabej woli dość szybko się poddadzą.

Z pomocą przychodzi jednak genialne rozwiązanie naszych czasów. Mianowicie catering w postaci pudełkowej diety. O czym mowa? Mowa o codziennej dostawie zestawu gotowych posiłków przygotowanych dla nas przez specjalistyczna firmę gastronomiczną. Każdego dnia otrzymujemy odpowiedni dla nas zestaw, który bierze pod uwagę nasze zapotrzebowanie oraz cele. Nie musimy już szkodzić sobie dietami, analizować własnych potrzeb, zgadywać co będzie odpowiednie, ani tracić cennych godzin swojego życia na przyrządzenie kolejnego wymagającego obiadu o szalonym składzie. Diety pudełkowe zawierają ogrom wariantów, nie tylko w celu zrzucenia zbędnej wagi. Na catering może zdecydować się również osoba chcąca zbudować masę mięśniową jak i osoba chorująca na chorobę wymagającą specjalnej diety.
Ogromnym plusem diet pudełkowych jest wygoda, oszczędność czasu, skuteczność i opieka dietetyka, która w przeważającej większości firm jest wliczona w cenę cateringu. Minusem zaś jest głównie cena, która zdarza się, że znacznie przekracza kwotę, którą osoba wydałaby na jedzenie samodzielnie. Niektórzy narzekają też na narzucone menu, które odbiera opcję podjadania i jedzenia tego, na co mamy ochotę. Na szczęście firm cateringowych jest coraz więcej, a te prześcigają się między sobą różnorodnością oferowanych diet. Możemy również zdecydować się na opcje pięciodniowe, dzięki czemu w weekend sami zdecydujemy na co mamy ochotę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *